Kodėl reiktų glamp’inti rudenį?

Jei turėčiau galimybę rinktis, išvyką, kad ir netoliese, ar sofą priešais televizorių, visada pasirinkčiau nuotykį. Juk būtent kelionių metu mes susipažįstame su žmonėmis, aplinka, kaupiame savo patirtis ir kuriame būsimus atsiminimus.

PRISIMINIMAI

Prisiminimų niekada nebus per daug. Jų nereiks išmesti, jie neužima daug vietos ir atneša džiaugsmą. Priešingai nei daiktai, kurių anksčiau ar vėliau mums nebereikės ir mes ieškosime vietos  kur juos padėti, o vėliau suksime galvas kaip jų atsikratyti.

BESIKEIČIANČIOS SPALVOS

Ruduo – ypatingas metas, kuomet besikeičianti lapija nusidažo įvairiausiomis spalvomis ir džiugina širdį. Daugybė spalvotų lapų, telkšančios balos, netgi purvas vaikams yra dar vienas nuotykis. Kodėl gi viso to neprisiminus ir mums, suaugusiems? Prisipažinkite, juk smagu įkristi į minkštą rudeninių lapų krūvą, braidyti per balas ir vaikščioti per lietų. O grįžus namo, išsivirti šiltos arbatos, suvalgyti cinamonu kvepiančią bandelę, o galbūt ir keptą obuolį, įsisukus į šiltą antklodę. O jei visa tai būtų galima padaryti palapinėje? Taip, palapinėje, apstatytoje baldais ir turinčioje krosnelę, kūrenamą malkomis. Jau įsivaizduoji kaip būtų jauku ir gera? Aš taip.

ŪKANOTI RŪKAI

O ką jau kalbėti apie ūkanotus rytus, kuriuos mums dovanoja ruduo. Laukai, pievos, miškas ir upė paskendę migloje. Jei nepatingėsi  atsikelti ankstėliau ir nuspręsi pasivaikščioti kairiuoju Šventosios upės pažintiniu sveikatingumo taku, suprasi, kiek nedaug mums visiems reikia, kad širdis būtų kupina džiaugsmo, o akys negalėtų atsistebėti mus supančiu kraštovaizdžiu.

LĖTESNIS TEMPAS

Kuomet ateina ruduo, viskas po truputį ima rimti. Ir dar vasarą šurmuliavusios gatvės, kavinės, restoranai tampa pustuščiais. Nebereikia stovėti ilgose eilėse prie bilietų kasos, norint pamatyti lankomą objektą, valandą ir ilgiau laukti savo užsakyto maisto, važiuoti dviračiu ar eiti pėsčiomis ir negirdėti kaip šlama medžiai, čiurlena upelis ar čiulba paukščiai. Dabar visa tai galima patirti, išjausti ir išgyventi dar kartą, tik su didesniu atidumu ir rimtimi.

Taigi, jei vis dar dvejojai ar verta stovyklauti šį rudenį, galbūt visa tai išgirdęs, imsi ir apsigalvosi.

Iki susitikimo stovyklavietėje TekaTeka.