UŽSAKYMO POLITIKA
ATŠAUKIMO POLITIKA
ATVYKIMO/IŠVYKIMO POLITIKA
PATALPŲ VALYMAS
MATERIALINĖ ATSAKOMYBĖ UŽ PADARYTĄ ŽALĄ
VIDAUS TAISYKLĖS

UŽSAKYMO POLITIKA

Užsisakius nakvynę internetu, likus mažiau nei 30 dienų, reikia visą sumą sumokėti iš anksto. Neatlikus mokėjimo per 3 dienas nuo rezervacijos patvirtinimo, deja, bet Jūsų rezervaciją atšauksime.

Banko pavedime būtinai nurodykite rezervacijos metu Jums suteiktą ID kodą arba palapinės pavadinimą ir atvykimo datą.

Visoms rezervacijoms, kurios buvo atliktos telefonu (pokalbio metu), bus išsiųstos sąskaitos faktūros, vos tik gausime apmokėjimą. Mes laikomės tos pačios mokėjimo politikos, kaip ir rezervuojant internetu.

Vaikams iki 2 metų jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi.

ATŠAUKIMO POLITIKA

Niekas nemėgsta atšaukti planų, tačiau visko būna. Mes stengiamės, kad sistemos politika būtų gana lanksti klientui, tačiau suprantame, kad paskutinės minutės atšaukimas dažnai trukdo kitiems klientams užsisakyti nakvynę.

Svečias, norėdamas susigrąžinti visą sumą, turi atšaukti rezervaciją likus mažiausiai 96 val. iki rezervacijoje nurodyto atvykimo laiko. Pinigai grąžinami per 5 d. d.

Jei svečias rezervaciją atšaukia likus mažiau nei 96 val. iki atvykimo, sumokėta suma už pirmąją naktį negrąžinama.

Jei svečias atvyksta ir nusprendžia išvykti anksčiau, už nepraleistas naktis, kurių skaičiavimas pradedamas praėjus 24 val. po atšaukimo, grąžinama visa suma.

ATVYKIMO/IŠVYKIMO POLITIKA

Įprastas mūsų registracijos laikas yra nuo 16.00 iki 18.00 val. Jei norite įsiregistruoti anksčiau, prašau informuokite mus iš anksto. Mes stengsimės jus apgyvendinti, tačiau tai priklauso nuo to, kada išsiregistruos kiti svečiai.

Jei vis tik planuojate atvykti vėliau, t. y. po 18 val. vakaro, taip pat prašau mus informuoti iš anksto, kad galėtume laiku Jums atsiųsti instrukciją, kaip patekti į stovyklavietės teritoriją.

Pasibaigus apsistojimo laikotarpiui, prašome išsiregistruoti iki 12.00 val.

PATALPŲ VALYMAS

Dvi ar mažiau naktų viešintiems svečiams valymo paslaugos nėra teikiamos, tačiau mes mielai atnaujiname rankšluosčius, jei to reikia, ir išnešame šiukšles.

Trims ar daugiau naktų viešintiems svečiams, patalynę keičiame kas dvi dienas.

Virtuvėlė, tualetai ir dušai yra valomi kasdien.

Dėl susidariusios dabartinės situacijos mūsų šalyje, mes labai atsakingai žiūrime į tvarkymą:

  • Dezinfekuojame kiekvieną paviršių, net ir durų rankenas
  • Naudojame tik sveikatos priežiūros specialistų patvirtintus valiklius – pavyzdžiui, dezinfekavimo priemones, kuriose yra ne mažiau 70 % alkoholio
  • Dėvime kaukes ir pirštines, kad padidintumėte tikimybę išvengti kryžminio užteršimo
  • Visus užvalkalus skalbiame aukštoje temperatūroje
  • Laikomės visų kitų nurodymų, įskaitant visas papildomus saugos ir valymo nurodymus

MATERIALINĖ ATSAKOMYBĖ UŽ PADARYTĄ ŽALĄ

Baldų, patalynės ar kito turto sugadinimas bus įvertintas ir apmokestintas. Turėkite omenyje, kad per daug stipriai sutepti skalbiniai, kilimai ir baldai taip pat bus traktuojami kaip turto sugadinimas.

VIDAUS TAISYKLĖS

Palapinėse ir kitose patalpose griežtai draudžiama rūkyti. Jei vis tik norėtumėte rūkyti, tai galite padaryti lauke, žinoma, jei tai netrukdo kitiems svečiams.

Tylos laikas – nuo 22.00 val. iki 8.00 val. ryto. Šiuo metu prašome netriukšmauti ir gerbti savo kaimynus.

Taupykite elektros energiją, nepamirškite išjungti šviesos. Saugokime gamtą.

Mes labai mylime gyvūnus, bet šį klausimą su kiekvienu svečiu deriname individualiai. Norint atvykti su augintiniu susisiekite el. paštu: info@tekateka.lt