aplinkosauga

Mums rūpi

gamta

Vykstant dideliems klimato pokyčiams visame pasaulyje, negalime likti abejingi

klimato kaitai, todėl stengiamės gyventi bei verslą kurti tvariai. Vykdydami savo veiklą, akcentuojame žaliąjį turizmą Lietuvoje.

Vis didėjantis žmonių sąmoningumas gamtos išsaugojimo, sveikatos, vietinio turizmo klausimais skatina nenuleisti rankų.

prisidėk

Žalioji elektros energija

gaminame iš atsinaujinančių energijos išteklių.

Vandens taupymas

Mažo debeto dušo galvutės sutaupo iki 50% vandens.

Atliekų rūšiavimas

Skatiname savo svečius rūšiuoti ir rūšiuojame patys.

Prausimosi priemonės

Propaguojame kosmetiką, kuri saugo gyvybę ir gamtą.

žalioji energija

Švaresnė elektra – mažesnė klimato kaita

Naudojame žaliąją elektrą (100 %), kuri gaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių. Tokių išteklių naudojimas komercinių ir buitinių vartotojų elektros energijos poreikiams ženkliai prisideda prie tvaresnio santykio su gamta kūrimo.

Patalpose, esančios LED lemputės, suvartoja  85 % mažiau elektros energijos ir šviečia 10 kartų ilgiau nei kaitinamosios lemputės. Lauke kabantys LED šviestuvai su saulės baterijomis taip pat padeda mums taupyti elektros energiją ir tausoja aplinką.

vandens taupymas

Tvaresni pasirinkimai formuoja naujus įpročius

Vandens ekonomija priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Tinkamos santechnikos pasirinkimas vienareikšmiškai prisideda prie vandens taupymo. Pasaulyje vis labiau populiarėja vandenį taupančios mažo debito dušo galvutės. Paprastai, maudantis duše, išnaudojama nuo 20 iki 40 l/min. vandens. O naudojant mažo debito dušo galvutę, sutaupoma iki 50 % vandens.

Taip pat tualete naudojame wc puodus su dviejų lygių vandens nuleidimu. Tokiu būdu įmanoma sutaupyti net iki 30 % tualeto turiniui nuleisti sunaudojamo vandens.

atliekų rūšiavimas

Skatiname rūšiuoti ir rūšiuojame patys savo stovyklavietėje.

Kasdien prisidedame prie pagrindinio Lietuvos ir Europos užsibrėžto Žaliojo kurso tikslo – iki 2050-ųjų metų tapti pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu.

Rūšiuoti yra labai paprasta, dažnai pakanka bent kartą perskaityti informaciją internete ar įvairiuose leidiniuose, kad nepadarytume klaidų.

prausimosi ir valymo priemonės

Propaguojame kosmetiką ir valymo priemones, kurios saugo gyvybę ir gamtą.

Naudojame Kemon produkciją, kurios ingredientuose ir per visą gamybos laikotarpį nenaudojama jokia gyvūninės ir GMO kilmės žaliava. „Actyva“ produktų formulėse gausu natūralios kilmės ingredientų, o pakuotės yra gaminamos iš „Green PE“, novatoriškos ne naftos pagrindu pagamintos medžiagos, gautos iš cukranendrių, padedančios sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.

maisto atliekos

Skatiname savo svečius sumažinti išmetamo maisto kiekius.

JT maisto ir žemės ūkio organizacijos duomenimis, 2/3 viso pasaulyje pagaminto maisto prarandama arba išmetama. Maistas atliekomis virsta tiek išsivysčiusiose šalyse, tiek besivystančiose šalyse.

Esame paruošę nesudėtingus receptus ir svečiui pageidaujant (už papildomą kainą) pasirūpiname visais reikalingais maisto produktais, kuriuos perkame iš vietinių ūkių. Tokiu būdu prisidedame ne tik prie maisto nuostolių ir švaistymo mažinimo, bet remiame vietos bendruomenę.