mūsų veikla

Paslaugos

apie paslaugas

Mes siekiame sukurti ypatingą atmosferą, kur būtų jauku ir gera būti

Kada paskutinį kartą upėje irstėtės valtimi ir stebėjote paukščius? O ar teko surengti iškylą ant vandens, gurkšnoti vyną upės pakrantėje? Geriau nei arbata ar šilti pledai šildo tik meilė. Bet jei jau įsisukote į rutiną ir apleidote mylimą žmogų, tokios iškylos kaip ši, padės susigrąžinti romantiką.

Siūlome iš naujo atrasti, vieniems jau senokai pamirštas, kitiems dar neatrastas patirtis.

Valčių nuoma

Atraskite Šventosios upės vingius

Pikniko krepšys

Nėra geresnio būdo, kaip pasimėgauti gamta ir maistu, nei iškyla

Zefyrai

Kas gali būti gražiau nei šeima, susėdusi aplink laužą

Šventės

Gera alternatyva banketinėms salėms

miško viešbutis

Tai puiki vieta, ieškantiems jaukumo, kitokių patirčių, gamtos ramybės,

ilgų pasivaikščiojimų ir šiltų vakarų palapinėse prie krosnelės. Galbūt tai bus nesibaigiantys pokalbiai apie svarbius ir ne tokius svarbius dalykus jūsų gyvenime, o gal tai bus jaukus pasisėdėjimas tyloje su kitu žmogumi, gerai praleistas laikas su šeima žaidžiant stalo žaidimus ar valgant obuolių pyragą …

Ar leidžiama apsistoti su augintiniais (šunimis ir katėmis)?

Deja, bet su gyvūnais apsistoti negalima.

Kiek žmonių telpa vienoje palapinėje?

4 žmonės (2 suagusieji ir 2 vaikai)

Ar ne sezono metu (pavasarį ir rudenį) palapinėse nėra šalta miegoti?

Tikrai ne. Ne sezono metu (pavasarį ir rudenį) palapinėse rasite malkomis ir medienos pjuvenų briketais kūrenamas krosneles ir itin šiltą patalynę. Viduje kokybiškai miegoti galima kuomet oro temperatūra yra žemiau nulio.

“TekaTeka”, įsikūrusi Anykščių mieste, nuostabios gamtos apsupty, kur legendomis apipinta, Anykštos upė įteka į Šventąją ir čia pat vingiuoja siaurojo geležinkelio bėgiai. Jau nuo seno, Anykščių apylinkės garsėja savo unikalia gamta ir ramybe, kurią vis sudėtingiau atrasti.

saugome gamtą

Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename

Vykdydami savo veiklą, ypatingą dėmesį skiriame aplinkai. Siekiame būti tvarūs ir prisidėti prie žalesnio rytojaus ateities kartoms.

Meilė gamtai ir pasaulinės aplinkosaugos svarba paskatino mus stipriau domėtis žaliuoju turizmu, kuris ypatingai svarbus mažiau lankomoms, bet kultūriniu ir gamtiniu požiūriu turtingoms vietovėms ir vietos gyventojams.

atsiliepimai

Svečių palaikymas – pats Geriausias Atlygis

Tik geriausi atsiliepimai apie šią stovyklavietę, itin jauki, labai švari ir rami vieta, rekomendavau visiems savo draugams, o mes dar tikrai čia sugrįšime.

Gabrielė, LT

Great glamping place! Very nice location and facilities. It is a place you want to be in summer. You can find everything you need! Highly recommended!

Ashton, Edinburgh, JK

Labai rekomenduojam! Tikrai jauki vieta, rasite viską ko gali prireikti, puiki patirtis – kitą vasarą sugrįšime!

Erika, LT