apgyvendinimas

Palapinės

Miško viešbutis

Tai puiki vieta, ieškantiems jaukumo, kitokių patirčių, gamtos ramybės,

ilgų pasivaikščiojimų ir šiltų vakarų palapinėse prie krosnelės. Galbūt tai bus nesibaigiantys pokalbiai apie svarbius ir ne tokius svarbius dalykus jūsų gyvenime, o gal tai bus jaukus pasisėdėjimas tyloje su kitu žmogumi, gerai praleistas laikas su šeima žaidžiant stalo žaidimus ar valgant obuolių pyragą …

„TekaTeka” įsikūrusi Anykščių mieste, nuostabios gamtos apsupty, kur legendomis apipinta Anykštos upė įteka į Šventąją ir čia pat vingiuoja siaurojo geležinkelio bėgiai. jau nuo seno, Anykščių apylinkės garsėja savo unikalia gamta.

galerija

Anykšta

Atraskite stovyklavimo džiaugsmą, būkite gamtoje

Šventoji

Uoskite miško kvapus, ragaukite gaivų orą

Virinta

Klausykitės paukščių čiulbėjimo, kaip vėjas šiurena medžių lapus

Dovanų kortelė

Padovanokite tai, ko nerasite parduotuvių lentynose.

D.U.K

Atsakome į visus svetainės lankytojams

rūpimus klausimus apie glamping’ą, palapines ir nakvynę jose.

Kiek žmonių telpa vienoje palapinėje?

2 suaugusieji ir 2 vaikai.

Ar leidžiama apsistoti su augintiniais?

Šį klausimą su kiekvienu svečiu deriname individualiai. Norint atvykti su augintiniu susisiekite el. paštu: info@tekateka.lt

Ar palapinėse nėra karšta/šalta miegoti?

Palapinės medžiaga yra pasiūta iš medvilninio drobinio audinio, todėl šaltą dieną ji išlaiko šilumą, o karštą dieną išlieka vėsi dėl savo izoliacinių, bet kvėpuojančių savybių.

Ar palapinė yra neperlyjama?

Medžiaga, iš kurios pasiūtos palapinės, yra impregnuota. Taip pat jas dengia papildomas neperlijamas sluoksnis.

Kiek stovyklavietėje yra palapinių?

3 palapinės

DAUGIAU

„Upės gaivina mūsų mintis, atneša rytmečio miglą ir vakarinę paukščio giesmę bei atvėsina išvargusias pėdas. Upės apvalo mūsų mintis ir padeda į viską pažvelgti kitaip.” (M. Vaicenavičienė

GLAMPING’AS

Prabangus poilsis gamtoje

Kadaise tokiu stovyklavimo būdu galėjo mėgautis tik labai turtingi aukšto rango pareigūnai ir karališkos dinastijos atstovai. Na, o šiandien prabanga gamtoje galime mėgautis ir mes.

Šiuo metu pasaulyje vis labiau populiarėjantis stovyklavimo būdas, kuomet šiuolaikiniam žmogui nebeužtenka tik palapinės šalia vandens telkinio, ar nedidelio namelio su sofa – lova, tampa žinomas ir Lietuvoje. Šiuolaikiniam keliautojui, norisi turėti visus patogumus, prie kurių yra pratęs namuose, ir ilsėdamasis gamtoje.

sužinoti daugiau

ATSILIEPIMAI

Klientų palaikymas – geriausias atlygis

Nuostabiai įrengta ir patogiam poilsiui gamtoje paruošta stovyklavietė. Puiki komunikacija iš šeimininkų. Skani kava, kurią galima užsisakyti kavinukėje. Labai rekomenduoju! P. S. miesto parkavimo aikštelė yra saugi palikti automobilį nakčiai.

Ugnė

Labai patiko 10/10 ramybės kampelis! O kiek pasikrovėm energijos is gamtos! 7 metus gyvenam Londone, mums buvo tobulas atitrukimas nuo žmonių šurmulio. <…>

Rita

Džiaugiuosi galėdama duoti 5* – viskas buvo tobula. <..> Malonus priėmimas, vieta turi viską, ko reikia komfortui gamtoje! <…> Vaikai nenorėjo išvykti. Tikrai grįšime! 

Jovita G.

naujienlaiškis

Įveskite savo el. pašto adresą, kad gautumėte naujausias naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji