apgyvendinimas

Palapinės

Miško viešbutis

Tai puiki vieta, ieškantiems jaukumo, kitokių patirčių, gamtos ramybės,

ilgų pasivaikščiojimų ir šiltų vakarų palapinėse prie krosnelės. Galbūt tai bus nesibaigiantys pokalbiai apie svarbius ir ne tokius svarbius dalykus jūsų gyvenime, o gal tai bus jaukus pasisėdėjimas tyloje su kitu žmogumi, gerai praleistas laikas su šeima žaidžiant stalo žaidimus ar valgant obuolių pyragą …

„TekaTeka” įsikūrusi Anykščių mieste, nuostabios gamtos apsupty, kur legendomis apipinta Anykštos upė įteka į Šventąją ir čia pat vingiuoja siaurojo geležinkelio bėgiai. jau nuo seno, Anykščių apylinkės garsėja savo unikalia gamta.

„Anykšta”

Atraskite stovyklavimo džiaugsmą, būkite gamtoje

„Šventoji”

Uoskite miško kvapus, ragaukite gaivų orą

„Virinta”

Klausykitės paukščių čiulbėjimo, kaip vėjas šiurena medžių lapus

Dovanų kortelė

Padovanokite tai, ko nerasite parduotuvių lentynose.

D.U.K

Atsakome į visus svetainės lankytojams

kylančius klausimus apie glamping’ą, palapines ir nakvynę jose.

Kiek žmonių telpa vienoje palapinėje?

Teritorijoje yra 3 palapinės. Vienoje palapinėje telpa 2 suaugusieji ir 2 vaikai.

Ar leidžiama apsistoti su augintiniais (šunimis katėmis)?

Šį klausimą su kiekvienu svečiu deriname individualiai. Norint atvykti su augintiniu susisiekite el. paštu: info@tekateka.lt

Ar ne sezono metu (pavasarį ir rudenį) palapinėse nėra šalta miegoti?

Palapinėse rasite malkomis ir medienos pjuvenų briketais kūrenamas krosneles ir itin šiltą patalynę. Viduje kokybiškai miegoti galima net esant minusinei oro temperatūrai.

„Upės gaivina mūsų mintis, atneša rytmečio miglą ir vakarinę paukščio giesmę bei atvėsina išvargusias pėdas. Upės apvalo mūsų mintis ir padeda į viską pažvelgti kitaip.” (M. Vaicenavičienė

glamping’as

Prabangus poilsis gamtoje

Kadaise tokiu stovyklavimo būdu galėjo mėgautis tik labai turtingi aukšto rango pareigūnai ir karališkos dinastijos atstovai. Na, o šiandien prabanga gamtoje galime mėgautis ir mes.

Šiuo metu pasaulyje vis labiau populiarėjantis stovyklavimo būdas, kuomet šiuolaikiniam žmogui nebeužtenka tik palapinės šalia vandens telkinio, ar nedidelio namelio su sofa – lova, tampa žinomas ir Lietuvoje. Šiuolaikiniam keliautojui, norisi turėti visus patogumus, prie kurių yra pratęs namuose, ir ilsėdamasis gamtoje.

atsiliepimai

Klientų palaikymas – geriausias atlygis

Nuostabiai įrengta ir patogiam poilsiui gamtoje paruošta stovyklavietė. Puiki komunikacija iš šeimininkų. Skani kava, kurią galima užsisakyti kavinukėje. Labai rekomenduoju! P. S. miesto parkavimo aikštelė yra saugi palikti automobilį nakčiai.

Ugnė B.

Labai patiko 10/10 ramybės kampelis! O kiek pasikrovėm energijos is gamtos! 7 metus gyvenam Londone, mums buvo tobulas atitrukimas nuo žmonių šurmulio. <…>

Rita P.

Džiaugiuosi galėdama duoti 5* – viskas buvo tobula. <..> Malonus priėmimas, vieta turi viską, ko reikia komfortui gamtoje! <…> Vaikai nenorėjo išvykti. Tikrai grįšime! 

Jovita G.

naujienlaiškis

Įveskite savo el. pašto adresą, kad gautumėte naujausias naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji

lt_LTLT